חדרי קירור בחיפה

קצת על חדרי קירור, לתושבי מרכז הארץ

חדרי קירור הם צורך בסיסי של כל בית עסק, החל ממסעדות המציעות ללקוחותיהן מזון טרי וכלה במפעלים המחזיקים את חומרי הגלם שלהם בקירור.
חדרי הקירור שפותחו בעשורים האחרונים תרמו רבות לאיכות חיינו גם אם איננו מרגישים זאת בצורה ישירה.

מה בדיוק חדרי קירור מאפשרים לנו?

חדרי קירור מאפשרים אחסון של מוצרים בטמפרטורות נמוכות, דוגמאות נפוצות הן מוצרי המזון אותם אנו צורכים הדורשים אחסנה בטמפרטורה של בין אפס לארבע מעלות ודבקים וצבעים הדורשים אחסנה בטמפרטורה של מינוס שמונה עשרה מעלות.
חדר קירור מאפשר בקרה על הטמפרטורה ואחוז הלחות בחדר, בכדי להשיג זאת נבנה חדר הקירור עם דופן קיר כפולה תוך שימוש בחומרים מיוחדים המסוגלים לספק את הבידוד הנדרש.

חשיבות תחזוקת חדר קירור

במדינה חמה כמו ישראל תחזוקה וטיפול בחדרי קירור הם צורך השעה, במשך הזמן חודרת לחות אל חדר הקירור, לחות זו היא בעצם מים הקופאים בחדר הקירור ואט אט סותמים את מערכות האוורור והניקוז הקימות בו.

הנזקים שחדר קירור לא תקין יכול להסב לעסק

חדר קירור לא תקין יכול להסב נזקים כבדים לבעליו, במקרה שבו קיים חדר קירור נוסף ניתן להעביר את הסחורה וכך לשמור עליה אך במקרים שאין בנמצא חדר קירור נוסף התקלה יכולה לגרום לנזק חמור הן מבחינה כלכלית והן מבחינה עסקית.

אז מה אנו מציעים לכם?

אנו מציעים לבעלי עסקים, מפעלים, מוסדות ופרטיים את כל השירותים הדרושים לתחזוקה וטיפול בחדרי קירור, צוות המומחים של החברה עומד לרשות לקוחות החברה בכל שאלה או בעיה הקשורה לחדר הקירור שברשותם.

חברתנו בתחום חדרי הקירור כבר למעלה מארבעה עשורים

ארבעה עשורים שבמהלכן הקימה, שיפצה ותחזקה החברה חדרי קירור מסוגים שונים. חברתנו מעניקה את שירותיה לכלל העסקים בישראל בדגש על מרכז הארץ.

אז אם חיפשתם נותני שירות בתחום של: תחזוקה, שיפוץ, הקמה או שיפוץ כל סוג של חדר קירור באזור מרכז הארץ הגעתם לקטגורייה הנכונה!